Bilgiler

Hizmetlerimiz

Servis Bölgeleri

Kartuş ve Toner Alımı

Kullanıp bitirdiğiniz toner ve kartuşları veya elinizdeki kullanmadığınız orjinal sıfır toner ve kartuşları bize satarak para kazanabilir ve çevrenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Aşağıda ayrıntıları verilen boş kartuş ve toner alım prosedürünü inceledikten sonra iletişim formu ile elinizdeki boş toner ve kartuşların modelleri ve adetlerini tarafımıza ileterek, teklif alabilirsiniz.

Boş kartuşlarınızı bize satarak para kazanabilirsiniz.

Toner Kartuş Alım Prosedürü :

• Alımı yapılacak kartuş ve tonerlerin daha önce dolum görmemiş, orijinal ürün olması gerekmektedir. Orijinal ürünlere ikame üretilip satışa sunulan muadil ürünlerin alımı yapılmamaktadır.

• Ürünlerin gönderilmeden önce talep formu aracılığıyla ürün modelleri ve adetlerinin tarafımıza iletilmesi, sonrasında firmamızın teyiti beklenmelidir. Teklif alınmdan gönderilen ürünlerin geri istenmesi durumunda gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir.
• Teklifimize olumlu cevap vermeniz durumunda boş ürünleriniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak taramızdan alınabileceği gibi kargo aracılığı ilede istenebilir. 250 TL ve üzeri alımlarda kargo ücretini firmamız öder.
• Kargo ile tarafımıza gönderilecek ürünlerin hasar görmeyecek şekilde ambalajlanması müşterinin sorumluluğundadır. Boş ürünlerin birbirleriye temas etmeyecek şekilde mümkünse orj. ambalajlarıyla kolilenmesi tavsiye edilir. Ambalajlanmadan kargo poşeti ile gönderilen ve hasar gören ürünleri teslim alamama hakkımız saklıdır.
• Firmamıza gönderilen ürünler öncelikle tekrar kullanılabilirlik testine tabi tutulur. Yapılan test sonucunda daha önce dolum yapılmış, yenilenmiş veya hasar görmüş kartuşlar tespit edilirse geri iade veya imha edilir. Geri iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.
• Hedef/Goldink ürün stok durumuna göre boş ürün alma hakkını saklı tutar.

 TONER ALIM FİYATLARI

Fiyatlar sürekli değiştiği için lütfen güncel fiyatları telefonla arayarak bize sorunuz.