Harita - Navigasyon

Bilgiler

Hizmetlerimiz

Servis Bölgeleri

İptal, İade ve teslİmat polİtİkamız

'Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı (açılmış, kullanılmış ve zarar görmüş ürünler hariç) taahhüt ederiz.''

 

Goldink.com.tr üye ve müşterileri ''4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'' kapsamına giren ''Mesafeli Satış Sözleşmesine'' istinaden ''Cayma Hakkını'' kullanarak ürünleri bozulmadan orjinal ambalajında, hasarsız, etiketi zarar görmemiş (çizik, yırtk, ezik vb.), güvenlik şeridi kopartılmamış ve kullanılmamış olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilir.

 

Tüketici, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Ürün ile birlikte ürün faturası ve iade nedenini içeren bir yazıyı da göndermesi gerekmektedir. Aksi taktirde ürün geri alınmayacaktır. Tüzel kişilikler Goldink.com.tr (Goldink Bilişim) faturası yerine iade faturası gönderebilirler.

 

Mesafeli satış sözleşmesindeki cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafları tüketiciye aittir.

 

Goldink.com.tr (Goldink Bilişim) ürünü iade aldığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde bedelini öder.

 

Özel İade Koşulları;

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle kırılmış, çatlamış mürekkep şişeleri ve muadil tonerler ile etiketi, güvenlik şeridi yırtılmış, açılmış veya kullanılmış, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak aynı kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Durumu da Goldink.com.tr'a (Goldink Bilişim'e) e-mail yoluyla bildirmelisiniz. Goldink.com.tr (Goldink Bilişim) gereğini derhal yerine getirecek ve tüketiciyi mağdur etmeyecektir. 

 

Goldink.com.tr (Goldink Bilişim)