Servis Bölgeleri

Bilgiler

Hizmetlerimiz

"Web"e özel

SAMSUNG CLP 415NW SINIRSIZ YAZICI RESET YAZILIMI -CLP-415NW

Yeni ürün

Samsung resetleme yazılımı çipi devre dışı bırakarak, yazıcınızı chipsiz çalıştırmanıza olanak sağlar. Sınırsız çip özelliğine sahip olacak olan yazıcınızı dolum yaparak kullanmaya devam edebileceksiniz. 

Daha fazla bilgi

11.04 $ KDV hariç

Açıklama

SAMSUNG  CLP-415NW COLOPRİNTER


Uyumlu modeller:clp 415NW

 

 

 

 

samsung reset yazılımlarımız toner üzerinde bulunan çipi devre dışı bırakarak, yazıcınızın süresiz olarak çipsiz çalışmasını sağlar.


Yazılımlarımızı % 100 güvenle kullanabilirsiniz

 

Yazılımı kullanarak chip maliyetini sıfıra indirmiş oluyorsunuz. Sadece dolum maliyeti ile ucuza çıktı alabilirsiniz.


Sınırsızca tonerinizi doldurup yazıcınızda kullanabilirsiniz. Bu yazılımı yazıcınıza yükledikten sonra toneriniz çipsiz olarak çalışacağı için orijinal, muadil ya da dolum tonerlerinizi çipsiz çalıştırabilirsiniz. Yeni muadil toneri çipsiz olarak düşük fiyatlarla satın alarak yazıcı toner maliyetlerini daha da indirebilirsiniz.

 

Bilgi almak ve danışmak için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken yazıcınızın arka kısmında bulunan seri numarasını aşağıdaki boşluğa yazıp kaydettikten sonra ürünü sepete ekleyip satın almanızdır.

 

Not : (bazı cihazlarda yapılandırma raporu almanız gerekmektedir, gerektiğinde sizden talep edilecektir. Dokumanlarınızı ayrıca iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize sipariş kodunuzu ekleyerek bize gönderebilirsiniz. )

 

Ürün özelleştirme

Kişiselleştirilmiş ürünü kaydettikten sonra, sepetinize eklemeyi unutmayın.

Metin

loader

* gerekli alanlar